Promocje

Głaz gorejący Głaz gorejący 45,00 zł 49,90 zł


Zakochany duch TW Zakochany duch TW 10,00 zł 35,90 zł

Życie Pi Życie Pi 10,00 zł 35,00 zł

Los powtórzony Los powtórzony 10,00 zł 29,90 zł

Śliski cz 2 Śliski cz 2 10,00 zł 29,90 zł

Wyspa niesłychana Wyspa niesłychana 10,00 zł 37,90 zł

Moje życie z kosmitą Moje życie z kosmitą 10,00 zł 14,90 zł

Przemyśl 1656-1657 Przemyśl 1656-1657 10,00 zł 28,80 zł

Płacz aniołów Płacz aniołów 10,00 zł 35,80 zł

Więzień labiryntu 1 Więzień labiryntu 1 34,00 zł 37,90 zł

Tron szarych wilków Tron szarych wilków 12,00 zł 39,90 zł

Autor

Zaloguj się

Opcje przeglądania

Komiks

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Y tom 4 Ostatni z mężczyzn / Brian Vaughan
Cena: 81,00 zł 89,99 zł
Y tom 4 Ostatni z mężczyzn

Czwarty tom wyróżnionej trzema Nagrodami Eisnera postapokaliptycznej opowieści słynnego scenarzysty Briana Vaughana. W 2002 roku dochodzi do katastrofy – umierają wszyscy mężczyźni na Ziemi. Wszyscy oprócz młodego nowojorczyka Yoricka Browna. Ostatni mężczyzna wyrusza w długą wędrówkę, aby odnaleźć w Australii swoją ukochaną. Towarzyszą mu dwie przyjaciółki – tajna agentka i pani naukowiec – ale mimo ich wsparcia Yorick wszędzie musi ukrywać swoją tożsamość, gdyż polują na niego organizacje wywiadowcze, medyczne, kościelne i feministyczne. Jedne chcą go złapać, aby zbadać w celu odnowienia płci męskiej, inne zamierzają go wykorzystać propagandowo lub ustanowić swoim przywódcą, a pozostałe po prostu zabić. Tymczasem bohater wraz z towarzyszkami dociera do Australii, ale tam okazuje się, że jego narzeczona wyjechała do Europy. Następnie los rzuca Yoricka do Japonii, gdzie prowadzone są zaawansowane badania medyczne, niezwykle ważne dla ustalenia przyczyny wyginięcia mężczyzn...
Scenariusz opowieści napisał amerykański twórca Brian K. Vaughan (Ex-machina, Saga, Runaways), zdobywca aż dziesięciu Nagród Eisnera. Rysunki są dziełem różnych autorów, przede wszystkim kanadyjskiej graficzki i scenarzystki Pii Guerry (Doktor Who, Simpsonowie komiks), mogącej się poszczycić nagrodami Eisnera, Harveya i Shustera.

 • promocja
Y tom 5 Ostatni z mężczyzn / Brian Vaughan
Cena: 91,00 zł 99,99 zł
Y tom 5 Ostatni z mężczyzn

Piąty i ostatni tom wyróżnionej trzema Nagrodami Eisnera postapokaliptycznej opowieści słynnego scenarzysty Briana Vaughana.
W wyniku tajemniczej zarazy wymierają prawie wszystkie ssaki płci męskiej. Yorick Brown, ostatni facet na Ziemi, wraz ze wspierającymi go towarzyszkami dociera do Chin, gdzie chcą znaleźć przyczyny plagi i sprawdzić, czy są szanse na genetyczne odnowienie rodzaju męskiego. Po jakimś czasie grupa się rozdziela, a Yorick ze swoją ochroniarką, agentką 355, rusza koleją w długą podróż do Paryża. Ma nadzieję, że odnajdzie tam narzeczoną, której nie widział od pięciu lat. Niestety, tropem Browna podąża oddział izraelskich żołnierek pod wodzą szalonej pani generał. Wszystko się rozstrzygnie się w Paryżu...
Scenariusz opowieści napisał amerykański twórca Brian K. Vaughan (Ex-machina, Saga, Runaways), zdobywca aż dziesięciu Nagród Eisnera. Rysunki są dziełem różnych autorów, przede wszystkim kanadyjskiej graficzki i scenarzystki Pii Guerry (Doktor Who, Simpsonowie komiks), mogącej się poszczycić nagrodami Eisnera, Harveya i Shustera.
Komiks tylko dla dorosłych!

 • promocja
 • nowość
Zdobywcy Troy / Christophe Arliston
Cena: 91,00 zł 99,00 zł
Zdobywcy Troy

Wspaniale narysowana historia fantasy o Troy, niezwykłej planecie, której mieszkańcy posiadają magiczne zdolności. Niedawno odkryta, stała się własnością potężnego Konsorcjum Kwiatów, przedsiębiorstwa zarządzanego przez książąt-kupców z Meirrionu. Na Troy zakazano używania nowoczesnej technologii, aby przymusowi osiedleńcy rozwijali w sobie talenty do czarów. Pośród tysięcy kolonistów są Tabula i Rasan, rodzeństwo, które wbrew własnej woli zostało tu sprowadzone przez wojska Konsorcjum. Nastolatki uciekają z wyznaczonego miejsca pobytu, by wyruszyć na poszukiwanie rodziców. Wędrówka po pełnej niebezpieczeństw i strasznych stworów planecie okaże się niezapomnianą przygodą oraz początkiem wielkich zmian. Młodzi bohaterowie wplączą się w walkę polityczną o panowanie nad Troy i największym skarbem tej planety – magią.
Zbiorczy album Zdobywcy Troy zawiera pierwsze cztery tomy cyklu i rozgrywa się cztery tysiące lat przed zdarzeniami znanymi polskim czytelnikom z komiksów o Lanfeuście. Scenariusz napisał główny twórca tego uniwersum – Christophe Arleston (Lanfeust z Troy, Trolle z Troy, Lanfeust w kosmosie), a rysunki są dziełem cenionego grafika Ciro Toty (Aquablue).

 • promocja
 • nowość
Żywe trupy 16. Większy świat / Robert Kirkman, Charlie Adlard, Cliff Rathburn
Cena: 39,00 zł 43,00 zł
Żywe trupy 16. Większy świat

Rick był wzorowym policjantem w małym amerykańskim miasteczku. Ranny podczas służby, trafił do szpitala w stanie śpiączki. Obudził się już w innym świecie. Świecie, który opanowały STWORY. Rick stanął przed niezwykle trudnym zadaniem - w świecie pełnym zombi musi odnaleźć swą żonę i dziecko. Ale najpierw: przeżyć każdy kolejny dzień... A nie jest to łatwe.

Żywe trupy to seria trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Nieszablonowi bohaterowie, niespodziewane zwroty akcji i zombi, czyhające na ludzi za każdym rogiem.

 • promocja
Żywe trupy 6. To bolesne życie / Robert Kirkman, Charlie Adlard, Cliff Rathburn
Cena: 43,00 zł
Żywe trupy 6. To bolesne życie

Rick był wzorowym policjantem w małym amerykańskim miasteczku. Ranny podczas służby, trafił do szpitala w stanie śpiączki. Obudził się już w innym świecie. Świecie, który opanowały STWORY. Rick stanął przed niezwykle trudnym zadaniem – w świecie pełnym zombi musi odnaleźć swą żonę i dziecko. Ale najpierw: przeżyć każdy kolejny dzień... A nie jest to łatwe. "Żywe trupy" to seria trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Nieszablonowi bohaterowie, niespodziewane zwroty akcji i zombi, czyhające na ludzi za każdym rogiem.
Seria kilkakrotnie była nominowana do Nagrody Eisnera.

Żywe trupy 8. Stworzeni, by cierpieć / Robert Kirkman, Charlie Adlard, Cliff Rathburn
Cena: 43,00 zł
Żywe trupy 8. Stworzeni, by cierpieć

Świat, jaki znaliśmy, już nie istnieje. Nie ma władzy. Nie ma supermarketów. Nie ma telewizji. Za to są STWORY. Ciągle głodne, bezustannie polujące na ludzi i zwierzęta. Poruszają się dzięki dziwnej namiastce życia, choć tak naprawdę są martwe. ŻYWE TRUPY.

Armada 13: Poślizg kontrolowany / Jean David Morvan
Cena: 29,00 zł
Armada 13: Poślizg kontrolowany
Na planetach skolonizowanych przez Armadę odbywają się nielegalne wyścigi. Jednym z rajdowców jest Navis. Musi wygrać, w przeciwnym wypadku jej adwokat zostanie zabity
Armada 2: Kolekcjoner / Morvan Jean - David, Buchet Philippe
Cena: 22,00 zł 24,90 zł
Armada 2: Kolekcjoner
Navis, jedyna przedstawicielka rodzaju ludzkiego w Armadzie, powoli przystosowuje się do życia pośród istot zupełnie do niej niepodobnych. Jej odmienność okazuje się bezcennym skarbem
 • promocja
Asgard 2. Wąż świata / Xavier Dorison, Ralph Meyer
Cena: 42,00 zł 46,00 zł
Asgard 2. Wąż świata

Na hak nabił głowę wołu,
Podgromca Smoka i obrońca ludzi:
Tak rzucona została przynęta, by zwabić nieprzyjaciela bogów,
Który pod wodą świat opasuje.
(Edda poetycka,

 • promocja
Berlin / Marvano
Cena: 59,00 zł
Berlin Bohaterami komiksu są nie tylko żołnierze wojsk alianckich czy stojący po drugiej stronie frontu Niemcy, ale także ofiary wojny, zarówno działań faszystów, jak i wojsk sprzymierzonych.
Dziadek Leon - Kolekacja Plansze Europy / Nicolas de Crascy, Sylvain Chomet
Cena: 72,00 zł 79,00 zł
Dziadek Leon - Kolekacja Plansze Europy
Komiks łączący realizm treści z niezwykle wyrafinowaną formą graficzną.
Tytułowy bohater, założyciel imperium kosmetycznego, wraca po latach do swej rodziny. Podczas długiej i
 • promocja
Elryk 2. Zwiastun burzy / Julien Blondel, Didier Poli (ilustr.), Robin Recht (ilustr.), Je
Cena: 47,00 zł
Elryk 2. Zwiastun burzy

Biały Wilku.
Szermierzu Ariocha.
Zabawko bogów.
Zabójco swego ludu.

Stulecia po twej śmierci,
Twa legenda i twe imię będą trwać wyryte w pamięci…
Najpiękniejsze

Fantasy komiks 19 / praca zbiorowa
Cena: 27,00 zł 29,99 zł
Fantasy komiks 19
W tym tomie Fantasy komiks:
Przysięga, część 3 - Wciągająca, 
Samuraj, część 7
Zmierzch bogów, część 5. 
 • promocja
Fantasy komiks 16 / praca zbiorowa
Cena: 29,99 zł
Fantasy komiks 16
Źli magowie, odrażające potwory, dzielni rycerze, niezwykłe krainy - literatura i kino fantasy zawładnęły wyobraźnią czytelników i widzów. Doświadcz świata fantasy! W każdym
Fantasy komiks 24 / praca zbiorowa
Cena: 27,00 zł 29,99 zł
Fantasy komiks 24

Źli magowie, odrażające potwory, dzielni rycerze, niezwykłe krainy – literatura i kino fantasy zawładnęły wyobraźnią czytelników i widzów. Doświadcz świata fantasy!

 • promocja
Fantasy komiks. 18 / praca zbiorowa
Cena: 27,00 zł 29,99 zł
Fantasy komiks. 18
W tym tomie Fantasy komiks:
Przysięga, część 2 - Wciągająca, wielowątkowa opowieść polityczno-szpiegowska rozgrywająca się w świecie, w którym ludzie zajęli miejsce smoków i
 • promocja
Funky Koval 1-4 album / Bogusław Polch, Maciej Parowski, Jacek Rodek
Cena: 49,00 zł 54,90 zł
Funky Koval 1-4 album

Legendarny komiks z rysunkami Bogusława Polcha do scenariusza Macieja Parowskiego i Jacka Rodka to dla czytelników pamiętajacych lata 80. możliwość powrotu do lektur młodości, a dla młodszych możliwość odkrycia jednej z najbardziej fascynujących opowieści w historii polskiego komiksu. 

 • promocja
Lupus tom 1 / Peeters Frederik
Cena: 25,00 zł 29,50 zł
Lupus tom 1
Lupus i jego przyjaciel Tony kupują własny kontenerowiec i ruszają w długą, kosmiczną podróż po galaktyce. W czasie ich pełnej przygód drogi muszą się zmierzyć z
 • promocja
Lupus tom 2 / Peeters Frederik
Cena: 25,00 zł 29,50 zł
Lupus tom 2
Drugi tom Lupusa Frederika Peetersa to kontynuacja wydanego w 2005 r. komiksu science fiction nagrodzonego „Nagrodą dla najlepszego komiksu francuskojęzycznego”. Autor
 • promocja
Star Wars: Dziedzictwo 3 - Smocze szpony / Ostrander John
Cena: 36,00 zł 39,90 zł
Star Wars: Dziedzictwo 3 - Smocze szpony
Cade Skywalker leci samotnie na Coruscant, do stolicy Imperium Galaktycznego. Cel: Świątynia Sithów. Zadanie: uratować Jedi, którego kiedyś wydał w zamian za nagrodę.
 • promocja

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Cenniki do pobrania

Waluty

Statystyki

Produktów:
2229
Kategorii:
32
Nowości:
898
Promocje:
2574

Wersje językowe

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl